Z wycieczką w Łańcucie

W dniu 6 października zorganizowana została wycieczka do Łańcuta i Markowej. W wyjeździe wzięli...

Wycieczka do Ojcowa

W dniu 28 września jak co roku mniej więcej o tej porze zorganizowana została wycieczka uczniów...

Apel Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

Dzieci mogą być w posiadaniu substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Komenda Powiatowa Pol...

 • Dzień Edukacji Narodowej

  środa, 18 października 2017 13:51
 • VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

  środa, 18 października 2017 13:48
 • Święto Patrona - Kardynała Stefana Wyszyńskiego

  środa, 18 października 2017 13:45
 • Z wycieczką w Łańcucie

  środa, 18 października 2017 12:34
 • Wycieczka do Ojcowa

  środa, 18 października 2017 12:21
 • Apel Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

  piątek, 22 września 2017 06:20

Nasz adres:
GIMNAZJUM W RADWANIE
33-202 Smęgorzów
woj. małopolskie
tel. 14 643-17-01
14 643-17-01

e-mail:

gimnazjum.radwan@gmail.com

gimnazjum_radwan@poczta.onet.pl

 

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016r. młodzież z gimnazjum w Radwanie uczestniczyła we Mszy Św. W Kaplicy w Radwanie , a następnie odbyła się inauguracja w budynku szkoły. Dyrektor szkoły powitała nauczycieli, pracowników i młodzież gimnazjalną. Potem Dyrektor złożyła życzenia całej społeczności szkolnej na nowy rok szkolny, po spotkaniu ogólnym młodzież udała się na spotkania z wychowawcami klas

 

 

20160901_084708

Więcej…

 

Zakończenie roku szkolnego

DSC_0161-001

Koniec roku już za nami. Wakacje stały się upragnioną przez uczniów rzeczywistością! Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w czwartek i piątek 24-24 czerwca 2016 r. i  przebiegła w dwóch częściach. W czwartek odbyła się uroczysta akademia, na której klasa II żegnała uczniów klasy III. Było dużo wzruszeń i radości. Absolwenci zaśpiewali nam też pożegnalną piosenkę. W piątek, po uroczystej mszy świętej w kaplicy w Radwanie uczniowie przemaszerowali do budynku gimnazjum, gdzie odebrali od wychowawców świadectwa szkolne.

Rok szkolny 2015/2016 zamykamy z pełnym przekonaniem, że uczniowie naszej szkoły są wyjątkowi. Ich sukcesy są tego dowodem! Wszyscy uczniowie i nauczyciele – wykonali „kawał dobrej roboty”. TERAZ KONIEC,  CZAS NA WAKACJE!

Zapraszam do fotorelacji z tej miłej uroczystości. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym !!!

 

Więcej…

 

Uroczysty finał projektu edukacyjnego

W dniu 15 czerwca 2016r. młodzież naszego gimnazjum brała udział w podsumowaniu projektu edukacyjnego "Moje zachowanie świadczy o mnie". Celem projektu było uwrażliwienie na zasady dobrego wychowania, jakie powinny obowiązywać we wzajemnych relacjach społecznych: towarzystwie rówieśników, wobec osób starszych zarówno w domu, jak i w miejscu publicznym, w sytuacjach towarzyskich, jak i oficjalnych.

DSCN1082

 

Więcej…

 

I Powiatowe Mistrzostwa w Grach Planszowych

 

 

20160620_090827

20 czerwca 2016 r. w Gimnazjum w Radwanie odbyły się Pierwsze Powiatowe Mistrzostwa w Grach Planszowych edycja: „Superfarmer”. W zawodach wzięło udział 18 uczniów z 6 gimnazjów powiatu dąbrowskiego (Gimnazjum nr.1 i 2
z Dąbrowy Tarnowskiej, Gimnazjum Gruszów Wielki, Gimnazjum Szczucin, Gimnazjum Borki oraz Gimnazjum w Radwanie jako gospodarz imprezy).

Więcej…

 

Festyn rodzinny

DSC_0132

 

Więcej…

 

III Powiatowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej

Dla uczczenia pamięci Ignacego Łazarza- żołnierza Armii Krajowej, który zginął w samotnej walce z niemieckim okupantem od trzech lat organizowany jest Powiatowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej im. st. sierż. I. Łazarza ps. ,,Lot”. W trzecie edycji konkursu udział wzięło 58 uczestników z powiatu dąbrowskiego. Konkurs rozpoczął o godzinie 10.00, zaproszonych gości i uczestników przywitał Dyrektor Zespołu Szkół w Bolesławiu pan Jan Wieczorek. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: przewodniczący powiatu pan Józef Misiaszek, wójt gminy pan Kazimierz Olearczyk, ksiądz proboszcz Józef Radłowski, przewodniczący rady gminy pan Michał Ząbek, radny gminy pan Jan Światłowski, sołtys wsi Podlipie pan Bolesław Światłowski, Prezes ŚZŻAK Koło Bolesław pan Zbigniew Król, Dyrektor Banku BSR pani Cecylia Adamiec, nauczyciele, opiekunowie. Występy oceniała komisja: pan Rafał Nowak, pan Michał Wieczorek, pan Szczepan Królikowski, ksiądz katecheta Jarosław Kokoszka. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, pozostali uczestnicy dyplomy i drobne upominki. Martyna Kupiec i Małgorzta Wąż zajęły w tym konkursie III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 

IMG_2161

 

Więcej…

 

Szkolny Turniej Szachowy

W dniu 15.16. 2016r. odbył się Szkolny Turniej Szachowy. W zawodach wzięli udział wszyscy chętni uczniowie Gimnazjum w Radwanie. Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim, w pięciu rundach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział.

 

 

DSCN1134

Więcej…

 

Światowy Dzień Bez Papierosa i Światowy Dzień Rzucania Palenia


Światowy Dzień bez Papierosa, ang. World No Tobacco Day – święto obchodzone 31 maja.

Światowy Dzień bez Papierosa został ustanowiony przez WHO w 1987 roku ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywoływanymi przez palenie papierosów

Światowa Organizacja Zdrowia ustanowiła dzień 7 kwietnia Światowym Dniem bez Papierosa w 1987 roku (rezolucja WHA40.38). Rok później rezolucją WHA42.19 przeniosła święto na 31 maja.

Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne. Dzień ma równie zachęcić do 24-godzinnego okresu abstynencji od wszystkich form konsumpcji tytoniu na całym świecie.

 

IMG_2081

Więcej…

 

Powiatowy konkurs matematyczny

Dnia 24 maja 2016 r. w ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się IX edycja powiatowego konkursu dla gimnazjalistów „Z matematyką przez życie”. Do konkursu przystąpiło 19 uczniów powiatu dąbrowskiego.
III miejsce zajął uczeń naszej szkoły- Mikołaj Sas

 

 

IMG_3390

 

 

Więcej…

 

Teatr Profilaktyczny

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w zorganizowanym po raz kolejny Gminnym Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczucinie.

 

DSC_0676

 

Więcej…

 

Podsumowanie VIII edycji Gminnego Konkursu Profilaktycznego „Bądź trzeźwy, bądź odpowiedzialny”

26 kwietnia odbyło się podsumowanie VIII edycji Gminnego Konkursu Profilaktycznego „Bądź trzeźwy, bądź odpowiedzialny”, w którym uczennice naszego gimnazjum otrzymały wyróżnienie- Patrycja Bator z klasy III przygotowała pracę literacką pt. „Cena nałogu”. Anna Klepacka z klasy II przygotowała prace literacka pt. „Życie alkoholika”. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury powyższych prac. Prace konkursowe zostały wydane w Publikacji sfinansowanej ze środków Gminy Szczucin przeznaczonych na realizacje Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2016 w nakładzie 200 sztuk.

 

20160426_103704

 

Więcej…

 
Joomla extensions by Siteground Hosting